Kalite Hareketi, Prof. Dr. Murat Caner Testik tarafından, 2021 yılının Mayıs ayında başlatılan, üretim ve hizmet sektörlerinde kalite ve uygunluk değerlendirme mühendisliği uygulamalarının tecrübe ve bilgi paylaşım platformudur. Bu projenin kuruluş ve yürütme sürecinde yer almaktan mutluluk duyuyorum. Alandaki uzmanlar tarafından tamamen ücretsiz düzenlenen eğitimlerin duyurularını takip edebilmek, kalite konusundaki farkındalığınızı artırmak ve diğer kalite sevdalıları ile tanışarak iş ağınızı genişletmek için siz de harekete hemen katılın.

Aralik 2021 webinar duyurusu

PUKÖ ile Sistematik Problem Çözümü - 2

İlk eğitimimize gelen yoğun talep ve sonrasındaki tekrar istekleri nedeniyle, ‘Endüstride Kalite Webinar Serisi - PUKÖ ile Sistematik Problem Çözümü’ eğitimi Prof. Dr. Murat Caner Testik hocamızın moderatörlüğünde, Almanya BMW AG Kalite Koordinatörü Esra Bağcı tarafından 16 Aralık 2021’de saat 19:30’da çevrimiçi olarak gerçekleştirilmiştir.

Ocak 2022 webinar duyurusu

Ürün Geliştirme Sürecinde Ürün Kalite Tetkiki

‘Endüstride Kalite Webinar Serisi - Ürün Geliştirme Sürecinde Ürün Kalite Tetkiki’ çevrimiçi etkinliğimiz, Prof. Dr. Murat Caner Testik hocamızın moderatörlüğünde, Almanya BMW AG Kalite Koordinatörü Esra Bağcı tarafından 20 Ocak 2022 saat 20:00’de gerçekleştirilmiştir.

Mayıs 2021 webinar duyurusu

PUKÖ ile Sistematik Problem Çözümü

İlk eğitimimiz, ‘Endüstride Kalite Webinar Serisi - PUKÖ ile Sistematik Problem Çözümü’, Prof. Dr. Murat Caner Testik hocamızın moderatörlüğünde, Almanya BMW AG Kalite Koordinatörü Esra Bağcı tarafından 14 Mayıs 2021’de saat 21:00’de çevrimiçi olarak gerçekleştirilmiştir.